Rank # | Team | Pick |
---|---|---|
Round #1 | ||
1 | Lycans (Emperors) | Jonathan Lekkerimaki |
2 | Expos | Logan Cooley |
3 | Cousin | Juraj Slafkovsky |
4 | Lycans | Matthew Savoie |
5 | Warpath | Joakim Kemell |
6 | Brewers | Shane Wright |
7 | Piranhas (Casse-Pied) | Cutter Gauthier |
8 | Expos (Jokers) | Simon Nemec |
9 | Expos (Hoodlums) | David Jiricek |
10 | Expos (Goblins) | Danila Yurov |
11 | Emperors (Hellpepitos) | Frank Nazar |
12 | Piranhas (Patriots) | Conor Geekie |
13 | Emperors (Moose) | Marco Kasper |
14 | Piranhas (Icefield) | Brad Lambert |
15 | Expos (Truites) | Denton Mateychuk |
16 | Emperors (Piranhas) | Pavel Mintyukov |
Round #2 | ||
17 | Emperors | Jagger Firkus |
18 | Lycans (Expos) | Kevin Korchinski |
19 | Cousin | Jimmy Snuggerud |
20 | Expos (Lycans) | Rutger Mcgroarty |
21 | Warpath | Ivan Miroshnichenko |
22 | Brewers | Liam Ohgren |
23 | Casse-Pied | Jiri Kulich |
24 | Cousin (Jokers) | Lian Bichsel |
25 | Hoodlums | Luca Delbelbelluz |
26 | Lycans (Goblins) | Filip Mesar |
27 | Truites (Hellpepitos) | Noah Ostlund |
28 | Piranhas (Patriots) | Nathan Gaucher |
29 | Cousin (Moose) | Noah Warren |
30 | Expos (Icefield) | Lane Hutson |
31 | Lycans (Truites) | Owen Beck |
32 | Lycans (Piranhas) | Ryan Chesley |
Round #3 | ||
33 | Lycans (Emperors) | Jack Hughes |
34 | Piranhas (Expos) | Andrey Kuzmenko |
35 | Cousin | David Goyette |
36 | Hoodlums (Lycans) | Gleb Trikozov |
37 | Warpath | Reid Schaefer |
38 | Brewers | Owen Pickering |
39 | Casse-Pied | William Dufour |
40 | Lycans (Jokers) | Logan Morrison |
41 | Hoodlums | Janis Moser |
42 | Piranhas (Goblins) | Tristan Luneau |
43 | Casse-Pied (Hellpepitos) | Sam Rinzel |
44 | Patriots | Elias Salomonsson |
45 | Truites (Moose) | Tyler Brennan |
46 | Cousin (Icefield) | Seamus Casey |
47 | Truites | Ty Nelson |
48 | Hoodlums (Piranhas) | Mattias Havelid |
Round #4 | ||
49 | Emperors | Filip Bystedt |
50 | Truites (Expos) | Adam Ingram |
51 | Cousin | Maveric Lamoureux |
52 | Lycans | Noah Cates |
53 | Warpath | Cameron Lund |
54 | Brewers | Matthew Poitras |
55 | Cousin (Casse-Pied) | Rieger Lorenz |
56 | Piranhas (Jokers) | Calle Odelius |
57 | Hoodlums | Christian Kyrou |
58 | Piranhas (Goblins) | Ryker Evans |
59 | Truites (Hellpepitos) | Mats Lindgren |
60 | Patriots | Tomas Hamara |
61 | Expos (Moose) | Adam Sykora |
62 | Truites (Icefield) | Viktor Neuchev |
63 | Truites | Matyas Sapovaliv |
64 | Hoodlums (Piranhas) | Matvei Petrov |
Round #5 | ||
65 | Emperors | Julian Lutz |
66 | Icefield (Expos) | Danil Zhilkin |
67 | Cousin | Kirill Dolzhenkov |
68 | Lycans | Dmitri Rashevsky |
69 | Warpath | Josh Filmon |
70 | Brewers | Topias Leinonen |
71 | Casse-Pied | Simon Forsmark |
72 | Expos (Jokers) | Jordan Dumais |
73 | Hoodlums | Oskar Jellvik |
74 | Truites (Goblins) | Ruslan Gazizov |
75 | Truites (Hellpepitos) | Aleksanteri Kaskimaki |
76 | Patriots | Otto Salin |
77 | Truites (Moose) | Jordan Gustafson |
78 | Truites (Icefield) | Gavin Hayes |
79 | Truites | Alexander Suzdalev |
80 | Truites (Piranhas) | Jack Devine |
Round #6 | ||
81 | Hoodlums (Emperors) | Ben Meyers |
82 | Warpath (Expos) | Devin Kaplan |
83 | Cousin | Topi Ronni |
84 | Lycans | Cruz Lucius |
85 | Warpath | Dylan James |
86 | Truites (Brewers) | Michael Fisher |
87 | Casse-Pied | Servac Petrovsky |
88 | Piranhas (Jokers) | Fraser Minten |
89 | Piranhas (Hoodlums) | Devon Levi |
90 | Goblins | Joe Snively |
91 | Truites (Hellpepitos) | Mathew Ward |
92 | Hoodlums (Patriots) | Arshdeep Bains |
93 | Icefield (Moose) | David Spacek |
94 | Lycans (Icefield) | Michael Buchinger |
95 | Truites | Nicholas Moldenhauer |
96 | Truites (Piranhas) | Tyler Duke |
Round #7 | ||
97 | Hoodlums (Emperors) | Tucker Robertson |
98 | Icefield (Expos) | Bryce Mcconnell-Barker |
99 | Goblins (Cousin) | Jacob Peterson |
100 | Piranhas (Lycans) | Ryan Greene |
101 | Warpath | Ben Macdonald |
102 | Brewers | Isaiah George |
103 | Casse-Pied | Vladimir Grudinin |
104 | Icefield (Jokers) | Ivan Zhigalov |
105 | Piranhas (Hoodlums) | Artem Duda |
106 | Piranhas (Goblins) | Ryan Winterton |
107 | Casse-Pied (Hellpepitos) | Miguel Tourigny |
108 | Casse-Pied (Patriots) | Nik Perbix |
109 | Casse-Pied (Moose) | Jack Finley |
110 | Expos (Icefield) | Domenick Fensore |
111 | Moose (Truites) | Fabian Wagner |
112 | Brewers (Piranhas) | Nathan Smith |